Organizē: Baiba Ralle (astroloģe, reinkarnacioloģe)

Saistībā ar Supervīzijās uzsākto ne astroloģijas zināšanu apmaiņas procesu, kas var būt noderīgs astroloģijas konsultācijās, piedāvāju ielūkoties Reinkarnacioloģijā, tās iespējās, dvēseļu pasaulē. Reinkarnacioloģija ir viena no metodēm, ar kuru es Baiba Ralle palīdzu klientiem tikt skaidrībā ar dažādiem aktuālajiem dzīves jautājumiem, problēmām. 2020.gadā ieguvu Reinkarnacioloģijas konsultanta kvalifikāciju. Seminārs paredzēts Latvijas astrologu asociācijas biedriem.

Reinkarnacioloģija nav saistīta tikai ar reinkarnāciju. Tā ir metode (pasaulē tiek saukta dažādos vārdos), ar kuras palīdzību var piekļūt savas dvēseles atmiņām šajā dzīvē, iepriekšējās dzīvēs (dažādos iemiesojumos, ne tikai cilvēka), tai skaitā dzimšanas un nāves momentiem (kā vispār noris nāve, kas notiek ar dvēseli utt.). Metode ļauj arī iejusties nākotnes alternatīvajos variantos, kas ir noderīgi brīžos, kad ir jāveic izvēle starp dažādiem variantiem. Metode arī ļauj palūkoties uz notikumiem no citu dvēseļu skatu punkta, sajūtām, emocijām, ja tiek dota atļauja to darīt. Ir iespējams arī nokļūt kopējā enerģijas laukā, "sarunāties" ar dažādām gaismas būtnēm, citām dvēselēm (gan šajā dzīvē mirušām, gan šajā dzīvē neiemiesotām, gan šajā dzīvē iemiesotām un vēl dzīvām), ielūkoties savā dzīves plānā (kas ir ieplānots, kas ir atstāts kā brīva izvēle jau iemiesotā stāvoklī), var nokļūt citās pasaulēs, būt ar citām būtnēm. Noteikti ir iespējamas vēl daudzas citas iespējas, ko šeit pat neesmu uzrakstījusi, viss atkarīgs no cilvēka interesēm un dvēseles patiesās gatavības kaut ko uzzināt vai kaut kam piekļūt.

Seminārā ieskatīsimies šādos tēmu blokos:

  1. Kas ir reinkarnacioloģija? Populārākās reinkarnacioloģijas iespējas. Dvēsele, būtnes, pasaules utt.
  2. Dvēseles ceļš procesā “dzīve – nāve – kopējais enerģijas lauks (izvērtēšana, atpūta, atjaunošanās, uzdevumi, hierarhija utt.) – dzīves plānošana (arī līgumi, vienošanās, solījumi) – dzimšana – dzīve”.
  3. Dvēseles pagātne (iepriekšējās dzīves, šī dzīve, atmiņas) un nākotne (sapņi, vīzijas, plāni, šī brīža izvēles) saistībā ar Zemi. Sajūta par laiku un telpu.
  4. Kontakts ar citām būtnēm, citām dvēselēm. Skatījums no citas dvēseles skatu punkta.
  5. Reinkarnacioloģija kā terapija.
  6. Jebkādi jūsu jautājumi saistībā ar reinkarnacioloģijas tēmu, uz kuriem gūtās atbildes var palīdzēt darbā ar astroloģijas klientiem.

Vajadzētu rēķināties ar maksimāli trim stundām. Semināra ilgums atkarīgs arī no jūsu intereses un jautājumiem. Ja jautājumu un diskusijas būs daudz, iespējams, sarīkosim vēl vienu tikšanās reizi, lai būtiski nepārsniegtu 3 stundas.
Iesaku jau līdz semināram apdomāt, kādi ir jūsu priekšstati vai personīga pieredze saistībā ar reinkarnāciju, dvēselēm, dažādām pasaulēm un enerģijām, laiku un telpu, dažādām būtnēm un tamlīdzīgām lietām. Priecāšos par viedokļu un pieredzes apmaiņu semināra laikā, jo reinkarnacioloģijā ļoti daudz lietas ir individuālas bez konkrēta rāmja.

Kad: otrdiena, 19. apr, 2022.g., 17:00 - 19. apr, 20:00
Kur: Zoom

Tikai LaAstrA biedriem (bez maksas)

Kopīgot

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!