Šogad pirmo reizi Labu ļaužu sanākšanā Laika Rata pietura Evertos 2021 - arī Latvijas Astrologu asociācijas runātava.

Tiekamies uz astrologu lekcijām svētdienā, 8.augustā.

10.00: Mēness – mūsu palīgs ikdienas darbos. Praktiski padomi

Lektore:  Guna Kārkliņa – astroloģe, minerālu eksperte, arī žurnāliste un kādreizējā žurnāla „Praktiskā Astroloģija” izveidotāja.


11:00 "Nedaudz no astroloģijas virtuves - kādi ir astrologa instrumenti un darba metodes?

Saderības astroloģija - viens no neskaitāmajiem veidiem, kā apskatīt saderību: septiņi zodiaka zīmju savstarpējās mijiedarbības tipi."
Lektore: Žanete Korde – sertificēta astroloģe, LAstrA – Latvijas astrologu asociācijas valdes priekšsēdētāja

12:00 Divi laimes ceļi

Tēma skar laicīgo un mūžīgo vērtību atpazīšanu. Interaktīva lekcija ar klausītāju piedalīšanos
Astroloģiski komentāri par tēmu
Lektors: Andris Račs– LAstrA dibinātājs un ilggadējs vadītājs, A.Rača astroloģijas skolas vadītājs un daudzu astrologu skolotājs

13:00 Putnu atbilstība zodiaka zīmēm

Lekcija atļaus ieskatīties daudzveidīgajā putnu pasaulē un atrast katrai zodiaka zīmei raksturīgās iezīmes arī putnu uzvedībā. Arī putni ir daļa no mūsu pasaules un to uzvedības modeļi ir tikpat dažādi kā cilvēkiem. Iespējams, ka lekcija saņemta informācija, liks jums izzināt vairāk par savas putnu sugas dzīvi un būtiskajiem izdzīvošanas apstākļiem. Jā, dažu putnu dzīve ir sarežģīta tieši cilvēku dēļ.
Lektore: Maija Tropa, astroloģe

14:00 - Kā enerģiju griezt PA Zodiaku un kā neļaut tai griezties atpakaļ.

Zodiaka zīmju robežas ir tā enerģiju berzes zona, kurā satiekas divi pretēji principi. Lai enerģija grieztos pozitīvajā, attīstības virzienā, mums jāprot pārvarēt šīs pretrunas un pārkāpt pāri robežai uz pareizo pusi. Ir uzvedība un attieksme, kura ved uz attīstību, un, protams - ir arī liela iespēja nolaist rokas vai un ausis un griezties atpakaļ. Ja augam - enerģija un mijiedarbība ar pasauli vairojas un vairāk tiekam pie pasaules labumiem. Ja grimstam - mums noslēdz enerģijas kanālus, nonākam bada un izmisuma sajūtā.
Kā aizvadīt Auna zīmē dzimušo jauno impulsu līdz Zivju viedumam un pasaules pieņemšanai?
Lektore: Līga Šīrona - astroloģe, astropsiholoģe, astroloģijas skolas CHRONOS lektore un vadītāja. Profesionāla astroloģe kopš 2005.gada.

Kopīgot

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!